قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

مقدمه

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از خدمات نوین طب را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت استفاده  از سایت کنند. عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1-افراد برای عضویت در سایت نوین طب و استفاده از خدمات آن باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و شماره ی تلفن همراه کد فعال سازی برای آنان ارسال می‌شود که با وارد کردن کد در سایت،  عضویت خود را تایید میکنند.

 

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

تبصره 2- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 4- کاربر باید تلفن همراه خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 5- عضویت در سایت نوین طب رایگان است.

تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربر از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و نوین طب هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده 2- کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و نوین طب  مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

 

ماده 3- کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق استفاده از خدمات سایت را دارد.

 

 

ماده 4- فرآیند رزرو آنلاین نوبت  از سایت توسط کاربر به این شرح است:

الف- بازدید از صفحات پزشکان موجود در بانک اطلاعاتی نوین طب

ب- انتخاب روز و ساعت نوبت از طریق گزینه رزرو آنلاین موجود در صفحه پزشک.

ج- تایید مبلغ قابل پرداخت(حق ویزیت پزشک)

د- پرداخت مبلغ از طریق درگاه پرداخت

و- رویت رسید رزرو نوبت از طریق وب سایت.

ز- حضور به موقع بیمار در مطب پزشک.

تبصره1- در صورتی که بیمار در موعد مقرر در مطب حاضر نشود، نوبت او کان لم یکن تلقی می گردد و وجه پرداختی غیر قابل بازگشت می باشد.

تبصره 2- در صورتی که بیمار به هر علتی خواهان لغو نوبت ثبت شده باشد بایستی در محدوده زمانی مشخص شده توسط هر پزشک(که در صفحه پزشک قابل رویت است)، نوبت خود را لغو کرده که در این صورت 10 درصد از مبلغ ویزیت کم شده و مابقی به حساب نوین طب کاربر منظور می گردد که در نوبت های آتی قابل استفاده خواهد بود.

تبصره 3- چنانچه مبلغ از حساب کاربری کسر شده ولی کد رهگیری برای او ارسال نشد، کاربر می تواند از طریق شماره پشتیبانی پیگیر موضوع باشد.

تبصره 4- نوین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط خدمات ارائه شده در مطب پزشک ندارد.

ماده 5- رسید‌های خدماتی که برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

 

تبصره 1- نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به نوین طب ارائه داده است. بنابراین نوین طب در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی کاربر مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، کاربرحق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

 

ماده 6- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود رسید  به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین نوین طب مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 7- به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره 1- نوین طب این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده 8- تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید خدمات که توسط نوین طب ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

ماده 9- شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

ماده 10- کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه پرداختی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه فعالیتی از دست می‌دهد.