درباره ما

درباره ما

نوین طب چیست؟

 

خدمتی نوین در حوزه خدمات پزشکی

 

حوزه سلامت و درمان یکی از حوزه هایی است که با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت چندانی در آن دیده نمی شود و در مقایسه با سایر بخش های خدماتی کمتر در زمینه خدمات الکترونیک توسعه یافته است. بیمار علاوه بر اینکه بایستی با مشکلات ناشی از عدم سلامت خود دست و پنجه نرم کند، با مشکلات دیگری که سیستم به او تحمیل می کند نیز درگیر شده و باعث مضاعف شدن مشکلاتش می شود.

نوین طب که فعالیت خود را در سال 95 آغاز کرده است، سامانه ای است که بخشی از این ناهمواری ها را هموار کرده و خدمات تسهیل کننده ای در بخش ارتباط بین بیمار و پزشک ارائه می دهد. از قابلیت های این سامانه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دسترسی به بانک اطلاعات پزشکان سراسر کشور

نوین طب شامل اطلاعات کامل بیش از 16000 پزشک ،نظرات کاربران در مورد پزشکان ، امتیاز کاربران به پزشکان ،آدرس پزشکان روی نقشه  و ... می باشد.

  1. رزرو اینترنتی نوبت

 رزرو اینترنتی نوین طب باعث عدم نیاز بیمار به مراجعه به مطب جهت اخذ نوبت، کاهش زمان انتظار بیماران با استفاده از الگوریتم های هوشمند،  كاهش چشمگير ازدحام بيماران در مطب ها ،افزایش رضایتمندی بیماران و پرسنل ، کاهش هزینه ها برای بیمار و پزشک ، کاهش تعداد پرسنل ، کاهش ترافیک و آلودگی هوا و .... میشود.

  1. پرونده پزشکی دیجیتال

با توجه به مشکلات موجود برای بایگانی پرونده های پزشکی بیماران، نوین طب اقدام به طراحی سامانه ی پرونده پزشکی دیجیتال کرده است که بیماران میتوانند مدارک پزشکی خود را در آن آپلود کرده و همیشه با خود به همراه داشته باشند.  همچنین پزشکان امکان دسترسی ساده و سریع به پرونده های پزشکی  بیماران خود را دارند.

  1. استفاده از مقالات متنوع حوزه سلامت

اطلاعات صاحب امتیاز نماد

امتیاز نوین طب و نماد اعتماد الکترونیک متعلق است به آقای سید محمد خلیفه سلطانی